Лашкоска: Владата на Заев ги излажа УНЕСКО, експертите и охриѓани

ВМРО-ДПМНЕ ја обвини власта дека предлог законот за заштитата на охридското подрачје е различен од тој што бил ставен на јавна расправа. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер