Топлото време ги вжешти телефоните на брзата помош – дневно по 100 интервенции

По околу 100 интервенции дневно имаат екипите на брзата помош, деновиве со затоплувањето на времето. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер