ДУИ не се откажува од идејата за Ветинг

ДУИ не се откажува од идејата за Ветинг преку која би се контролирала работата на функционерите, како тие го стекнале имотот и дали во текот на своето работење имале контакти со лица замешани во организиран криминал. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер