Евровизија се уште топ тема во јавноста

Бура реакции во јавноста предизвика изјавата на нашата претставничка на овогодинешната Евровизија, Тамара Тодевска дадена по пристигнувањето од Израел . Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер