Кадровските промени во владата на маса пред Заев и Ахмети

Најавените кадровски промени попладнево тема на разговор меѓу премиерот Заев и лидерот на ДУИ, Али Ахмети во Владата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер