Ситните сипаници го ставија под клуч хируршкото одделение во струшката болница

Морбилите го затворија хируршкото одделение во струшката болница. Половина од вработените од овој оддел се заболени со ситни сипаници. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер