Вооружен грабеж во експозитура на НЛБ Банка во Чаир

Вооружени разбојници среде бел ден утринава нешто пред 10 часот извршиле грабеж во НЛБ Банка на улицата “Ферид Бајрам” во скопски Чаир. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер