Канал 5 во Будимпешта - детали за случајот со екс премиерот Груевски

Пратеници од Унгарија бараат кривична одговорност за непознат сторител во случајот со екс премиерот Никола Груевски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер