Собранието ја додели наградата „11 октомври“

Во македонското собрание беше доделена државната награда „11 октомври“ Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер