Дали СЈО ја разниша фотелјата на Бујар Османи?

Вицепремиерот за еврпоски прашања Бујар Османи ја поддржува работата на СЈО, Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер