Претседателот Иванов ги додели стипендиите „Борис Трајковски" за академската 2018/2019

Претседателот Ѓорге Иванов ги додели стипендиите „Борис Трајковски“ за академската 2018/2019. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер