Четири возила доцна попладнево биле опожарени на улицата Елисие Поповски во Скопје

Возилата се надворешно опожарени, а од пожарот било зафатено и едно дрво. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер