Шилегов: Мора да работиме за поголема безбедност во сообраќајот

Сообраќајна култура на граѓаните е на катастрофално ниско ниво и поради тоа нешто мора да се преземе се согласуваат надлежните. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер