Старо-нови дилеми за сурогат мајчинството

Во Македонија две бебиња се родени со сурогат мајчинство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер