Заев ја прифати фрлената ракавица – ќе се соочи со Мицкоски на ТВ-дуел

Заев ја зграпчи фрлената ракавица на Мицкоски. Прифати телевизиски дуел. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер