Ѕвездата на ТВ серијата Очајни домаќинки е во потрага по ново момче , за што побрзо да ги залечи старите рани.

Со два брака зад себе убавата актерка не чувствува потреба да влезе во трет брак , но сепак е расположена да започне нова романса.

Анонимен извор истакна дека Лонгорија се пожалиле дека веќе подолг период нема среќа во љубовта , и дека во моментов најмногу сакала да започне нова врска.

Датум на објава: понеделник, 21 октомври 2013 во 14:22
Крсте Галевски

коментари

остави коментар