Вљубената двојка во моментов ужива на рајските плажи во Мексико. Убавата Хајди покажа колку се чувствува слободно крај своето ново момче. Хајди во топлес ужива во прегратките на младиот гитарист.

Дестинацијата за одмор на заљубената двојка е летувалиштето  Кабо Сан Лукас, Хајди и Том инаку најголем дел од времето го минуваат во изнајмената вила .

Датум на објава: понеделник, 09 април 2018 во 22:01
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:07

коментари

остави коментар