Станува збор за млада манекенка на која може да и биде дедо, поради тоа што убавата Прис Дилан од него е помлада дури 50 години.

Сепак, убавата Прис на почетокот само тврдеше дека е голем фан на Дон, дека по цел ден ги слуша неговите песни, но времето потоа покажа дека тие двајца се заедно, сега дури понекогаш и објавуваат заеднички фотки на социјалните мрежи.

Неодамна поделија фотка од Лондон , каде двојката замина поради гостувањето на Дон во една утринска емисија на ББЦ.

Сексапилната 23 годишна Парис инаку позираше за насловните страници на познатите магазини „Плејбој“ и „Максим“.

Датум на објава: понеделник, 09 април 2018 во 12:23
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:57

коментари

остави коментар