Атрактивната италијанската актерка каде и да се појави предизвикува огромен интерес посебно кај машката публика. Некој незјини фотографии едноставно не оставаат без текст.

Преубавата Моника сега уште еднаш ги изненади своите милионски фанови од светот.

Италијанската убавица сега  објави фотографија која ги воодушеви сите. Моника на фотографијата е без ниту едно парче облека на себе, сликата е направена уште во 2006 година за потребите на насловната  страница на еден магазин. 

Датум на објава: среда, 07 февруари 2018 во 09:48
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар