– Јас имам односи со луѓето. Мислам дека со тоа вие сте изненадени, изјави Трамп во интервју за „Вол Стрит Џурнал“.

На прашање дали разговарал со ким, тој нагласи: „Не сакам тоа да го коментирам. Не велам дека сум имал или сум немал. Само не сакам да коментирам“.

Датум на објава: петок, 12 јануари 2018 во 09:10
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:01

коментари

остави коментар