Озчивит , кого женската публика го знае како  убавецот Бали Бег од серијата ,,Сулејман Величествениот” , се повредил при снимање на филмот ,,Кан феда” .
Тој го повредил глуждот при снимање на сцана со борба , а како што му рекле докторите ќе мора да лежи најмалку еден месец .
Во една сцена со борба со колегата Керем Бурсин , Озчивит незгодно паднал и завршил во болница .

Веста ги вознемири бројните обожавателки на Бали бег , кои му посакуваат побрз опоравување на социјалните мрежи .

Датум на објава: понеделник, 06 ноември 2017 во 20:14
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар