Така се дозна дека 26- годишната Индија , внука на Српската принцеза Елисавета Караѓорѓевиќ е ќерка на опасен криминалец и дилер на дрога .
Вилијам Вајц Шафер бегал во Германија за да се скрие од законите во САД , кога ја запознал ќерката на Српската принцеза , младата Катерина Оксенберг .
За Оксенберг , која важеше за една од најубавите актерки во Холивуд , се сметаше дека има дете со познат политичар или филмска ѕвезда .

Меѓутоа , дури по 26 години се утврди дека принцезата има ќерка со поранешен криминалец .

Оксенберг сега е во потрага по својата ќерка за која тврди дека е вклучена во опасна секта од каде не може да контактира со неа .

Датум на објава: четврток, 02 ноември 2017 во 19:53
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар