Митинзи одржува во Струга, а завршниот митинг во 20.30 часот ќе се одржи во Охрид.

Денеска кандидатите за градоначалници на терен. 

Датум на објава: петок, 13 октомври 2017 во 14:33
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 16:19

коментари

остави коментар