Како што јави „The Sun“, Ким ја прифатила брачната понуда иако Канјa се уште не и го дал прстенот.

Имено, тој веќе и купил дијамантски прстен вреден 600.000 евра како подарок за раѓањето на ќерката, која според последните информации, би требало да добие име Норт Вест.

Датум на објава: недела, 23 јуни 2013 во 14:30
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 14:32

коментари

остави коментар