„Бев млада и глупава” – исповед на девојката што криумчарела кокаин вреден 16 милиони долари (ВИДЕО)

Канаѓанката Мелина Роберж (24) врескаше низ солзи додека судот во Канбера и одреди затвор од 8 години за шверц на кокаин.