Емили Ратајковски провоцира со чипкаста долна облека (ФОТО)

Атрактивната манекенка Емили Ратајковски објави фотографии на кои позира во чипкаста долна облека.

Американската манекенка ја промовираше на себе новата колекција на долна облека ,,Инамората” ,која самата ја дизајнира.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

На нејзиниот Инстаграм профил објави фотографија во легната положба , додека на профилот на нејзиниот бренд долна облека го истакнува задникот и го покажува задниот дел од чипканото боди.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BODY. Shop now.

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

Не изостанаа и огромниот број коментари со комплименти од фановите.

Луѓето прават чудни работи за да бидат славни на интернет (видео)

Девојка го излижа капакот од вц школката само за да биде славна на социјалните мрежи.

Девојка од Америка поставила видео на социјалните мрежи од кое на повеќето корисници им дошло да повратат. Девојката додека била во авион и летала кон Барселона влегла во тоалетот на авионот и се снимила како го лиже капакот од вц школката.

Погледнете:

Куче го изеде микрофонот (видео)

Новинарот постави прашање на кучето и тоа го изеде микрофонот.

Новинар правел репортажа за едно куче, и во моментот кога го проближи микрофонот пред кучето тоа го загриза микрофонот.

Погледнете го видеото:

Филиповиќ: Започна сезоната со крлежи

Високите температури за овој период од годината ги разбудија и инсектите.

На клиниката за кожни болести се почесто доаѓаат граѓани кои се со убоди од оси, пчели и крлежи.

Докторите апелираат алергичните граѓани на инсекти секогаш со себе да ја носат потребната терапија.

На оваа тема во вестите на Канал 5 Мирјана Мирчевска Јовановиќ разговараше со др. Дејан Филиповиќ од клиниката за кожни болести.

Целиот разговор погледнете го во видеото.

притисни ентер