Ќе има ли консензус за клучните теми на лидерската средба?

Што може да се очекува од утрешната лидерска средба меѓу Заев и Мицкоски на која ќе се зборува пред се за претстојните претседателски избори, реформите и статусот на СЈО. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер