Заев: Лидерската ќе се одржи до крајот на неделата

Премиерот Заев ја потврди претстојната лидерска средба со претседателот на ВМРО ДПМНЕ Мицкоски за до крајот на неделава. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер