Денес нема да има средба Заев - Ахмети

СДСМ вечерва извршен одбор ќе одлучува дали ќе истрча и на предвремени парламентарни избори. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер