Грчева: Со изгласувањето на уставните измени е ,,погребана“ Македонија

Пред да ги чуеме реакциите од регионот и светот, ја донесуваме реакцијата и на Солза Грчева. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер