Шокантно однесување на патници во трамвај во Белград, немо гледаат сексуално вознемирување

Ова вознемирувачко видео кое кружи на социјалните мрежи а на кое е видливо како постар маж сексуално вознемирува девојче ја шокираше јавноста. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер