Заев: Нема потреба од доставување документи за финансирањето на протестите

За Македонија нема друга алтернатива освен ЕУ и НАТО, повтори денеска премиерот Заев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер