Лидерската ќе одлучи за референдумот

И Заев и Ахмети од лидерската средба очекуваат договор за референдумот и Државната изборна комисија која треба наесен да го спроведе. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер