Фото: Ниту „жешките“ манекенки не и помогнаа на Русија

Ниту „магијата“ на овие три секс бомби не им помогна на фудбалерите на Русија  да ја победат селекцијата на Хрватска во мундијалското четврфинале.

Манекенките Ирина Шајк, Наташа Супренова и Наталија Водјанова се сликале во топлес , а голите гради ги покриле со навивачки шалови.

Прекрасните Русинки на тој начин ја поддржале својата селекција  пред четврфиналето со Хрватска.

Ниту „жешките“ манекенки на и помогнаа на Русија во намерата да ја елиминира селекцијата на Хрватска во четврфиналето на Светскиот фудбалски шампионат.

Тинејџер го изгубил видот на двете очи откако бил погоден со пејнтбол пиштол

Тинејџер го изгубил видот на двете очи откако бил погоден со пејнтбол пиштол

18 годишниот Дилион Конери останал слеп на двете очи откако бил на една забава во ноќен клуб кој како дел од забавата користел и пејнтбол пиштоли.

Клубот ветувал “луда забава“ до раните утриснки часови. Тие дури и напишале предупредување во кое се виели не го носете вашиот омилен фустан или кошула бидејќи ќе бидете обоени во разно бои од глава до петици. Во клубот можело да се купат и заштитни очила и заштитна облека.

Шпанската полиција го истражува случајот.

Погледнете како изгледаат забавите:

Момчето се лади во дневната, но девојката не е баш среќна поради тоа

Човекот си  нашол “идеално“ решение за летото.

Поради топлотниот бран во Британија многу луѓе мораат да се снаоѓаат како знаат и умеат. Овој човек отишол чекор пред сите. Си го наполнил базенот во дневната соба и си ја игра својата омилена игра.

Кога неговата девојка се вратила од работа, останала зачудена.

Погледнете:

Затворен автопат во Британија за да можат патки да поминат

Автопатот бил затворен еден час за да можат патките сигурно да го поминат автопатот.

Возачите на автопатот М25 морале да чекаат еден час за да продолжат со своето патување бидејќи автопатот бил затворен од страна на полицијата за да можат 30 патки да го поминат автопатот сигурно.

притисни ентер