Кирацовски: Датумот за преговори со ЕУ е голем успех за Македонија

Нека ни е честито на сите! Европската унија одлучи: Македонија започнува преговори за полноправно членство во 2019 година. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер