Мицкоски: Одложувањето на датумот за преговори е катастрофа

Мицкоски: Одложувањето на датумот за преговори преговори значи катастрофа. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер