ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ повторно го потценува народот и неговата интелигенција

СДСМ е исплашен од фактот дека граѓаните единствен заштитник на национални и државните интереси гледа во ВМРО ДПМНЕ и нејзиниот Претседателот Христијан Мицкоски, рече на прес конференција партискиот портпарол Наум Стоилковски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер