Кардашијан ја учи четири годишната ќерка да биде порно ѕвезда?!

Фотографијата што ја објави Ким Кардашијан направи вистински хаос на социјалните мрежи .
Старлетата Ким Кардашијан објави фотографија на Инстраграм  на која таа е топлес , а ја слика нејзината четиригодишна ќерка Норт . Додека гола се гледа во огледало , малото девојче ја слика.

На социјалните мрежи нејзините фанови изразуваат огромно разочарување , а особено мајките . најголем број од коментарите се дека Ким ја учи ќерката да стане порно ѕвезда. 

,,Не смееш да го искористуваш девојчето за по секоја цена д апривлекуваш внимание” , пишува во еден од илјадниците  коментари . 

📸 by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Вообичаено утро на островот Палма де Мајорка

Девојка си порачува за јадење во ресторан.

Британка си порачува  храна во Мекдоналдс, откако била на некоја забава.

Германскиот весник Билд ја објавил оваа фотографија со коментар дека се работи за Британка која се појавила вака облечена во недела во 11 часот наутро.

ТВ презентерка успеа да фати избеган коњ

ТВ презентерка успеа да фати избеган коњ

Презентерката се фрли пред коњот и успеа да го застане.

Повеќето луѓе кога би виделе коњ кој галопира кон нив би избегале, но ТВ презентерката му се спротистави на избеганиот коњ и успеа да го застане.

Презентерката Харли Мур, стоеше во средина на патеката кога го забележа коњот.

Погледнете ја оваа храбра жена:

Кенгур влетал на рагби натпревар (видео)

Камерманот кој го снимал рагби натпреварот го фатил моментот кога кенгур влетал на теренот.

Видеото е снимено во Паркс, во Нов Јужен Велс, во Австралија. Во тоа време се играл рагби натпревар.

Снимката покажува како кенгур скока по теренот меѓу играчите и неколку секунди потоа го напушта теренот.

„Работам хонорарно како камерман, главно ги следам локалните спортски настани. Додека го снимав женскиот рагби натпревар, бев сведок на неочекувана појавување на кенгур на теренот“ – прокоментирал снимателот на овој несекојдневен инцидент.

притисни ентер