Ќерката на Еминем со своите фотографии ги полудува социјалните мрежи (фото)

Ќерката на 45-годишниот рапер Еминем наполни 22 години.
Хејли пред неколку дена наполни 22 години, а со оваа роденденска фотографија привлекла многу внимание.

Хејли Скот, најстарата ќерка на популарниот американски рапер Еминем, за својот 22 роденден на својот профил на Инстаграм објавила фотографија на која покажала дека сега, навистина, е голема девојка.Згодната Хејли самата си посакала среќен роденден, додека мажите под фотографијата и пишувале пораки во кои ја фалеле и "ѝ нуделе" да и бидат емотивни партнери.

На фотографијата, Хејли лежи на црвен двосед, на себе има тесни фармерки и бела маица под која нема градник, па градите "делумно и испаднале"...

Инаку, Хејли пораснала со ќерката на нејзината тетка Алиана, која Еминем и Ким ја посвоиле бидејќи нејзината мајка не била во состојба да се грижи за неа.

Џони Деп ги откажа сите интервјуа со новинарите

Пред неколку дена, слики на кои Џони Деп изгледа многу ослабено, започнаа да кружат околу светот.

Актерот најпознат по улогата на капетанор Џек Спероу од серијалот „Пиратите од Карибите“ имаше бледо лице, блед тен и изгледаше исцрпено.

На улиците на Санкт Петербург и во Хамбург, Џони не можеше да го сокрие својот замор.

За некои ѕвезди, тој е преоптоварен од ритамот на неговата турнеја, а за други, неговата трансформација се должи само на улогата во киното.

Но, стравот од фановите и прашањата на новинарите … на овој актер му беа едноставно премногу! Џони одлучи дека е време да се стави крај на целиот овој театар.

Според „Тајмс магазин“, таткото на Лили-Роуз одбра да ги откаже сите престојни интервјуа! Главната причина? Фактот дека еден германски новинар уште еднаш го покренал прашањето за неговата физичка трансформација и брзо губење на тежината.

 

Нејзиното тверкување е новата Инстаграм сензација (видео)

Таа се вика Јулија Кулченко и е новата Инстаграм сензација.

Младата Јулија има речиси 30 илјади пријатели на Инстаграм и таа бројка секојдневно се зголемува, а причината за наглата популарност е нејзината умешност во тверкувањето.

Што мислите вие за овој начин на танцување?

Најкраткиот и најточниот хороскоп!

Најбитните карактеристики на секој знак може да се опишат со три збора.

Овен: амбициозен, инаетџија  и наметлив

Бик: материјалист, хедонист и циничен

Близнаци: непостојани, забавни и  себични

Рак: премногу емотивни, гурмани и  забавувачи

Лав: нарциси, снобови и лидери

Девица: перфекционисти, креативци и лидери

Вага: неодлучни, конформисти и естети

Шкорпија: темни, сензуални и одмаздољубиви

Стрелец: авантуристи, наивни и егоцентрични

Јарец: бескрупулозни, традиционалисти и упорни

Водолија: непостојани, себични и забавувачи

Риби: сонувачи, деталисти и филозофи

притисни ентер