Ѕвездата на серијата „Добра жена“: Стивен Сигал се обиде да ме силува

Џулијана Маргулис, ѕвездата на серијата „Добра жена“, неодамна откри дека актерот Стивен Сегал се обидел да ја силува.
Според изјавата на актерката, Сигал “непријатно ја изненадил“ уште во текот на првата средба.

„Тоа се случи во осумдесеттите, кога имав 23 години. Агентката ме повика една вечер и ми рече дека Сигал сака да одам кај него во хотел за да ги вежбаме сцените. Одговорив дека немам пари за такси, а и не смеам да одам со метро, но таа рече дека Стивен ќе ми ги врати парите“ – изјави Маргулис.

„Кога стигнав, тој дискретно ми стави до знаење дека има пиштол, а потоа ми рече дека е шаман и исцелител и сака да ме измасира. Почнав да врескам и одвај се извлеков од таа ситуација“ – додала актерката.

Џулијата Маргулис имала непријатно искуство и со Харви Вајнстин, кој овие денови стотина жени во Холивуд го обвинуваат за сексуално вознемирување и злоставување.

Актерката тврди дека Вајнстин во 1994 година ја дочекал во хотелската соба со запалени свеќи и пењоар.

Фото: Викторија јавно се шегува со Дејвид:„Тато се бламира и лула “

Џет сет семејството Бекам ужива на одморот на Свети Стефан во Црна Гора.

Мама Викторија јавно се шегува со тато Дејвид кој вистински ужива во летните лудории со своите деца.

Модната икона го снима својот сопруг и го објавува на социјалните мрежи.

-Тато се бламира и лула , напиша Викторија Бекам под видеото на кое може да се види како Дејвид се лула на лебед на дување  покрај ѕидините на луксузниот Свети Стефан.

„Не е ни чудо што и децата побегнаа од него“ коментира мама Викторија Бекам.

Славниот фудбалер според фотографиите на социјалните мрежи  дефинитивно е воодушевен од црногорскиот полуостров и ужива со децата да го истражува.

Дејвид е „фатен“ од папараците и како вози скутер.

Фото: Руски „кортеж“ и американскиот „ѕвер“

Највлијателните светски политичари, претседателите на САД и Русија на самитот во Хелсинки ги покажаа своите луксузни црни лимузини.

Рускиот претседател Владимир Путин по прв пат надвор од Русија гја искористи својата нова лимузина „кортеж“.

Претседателот на САД пак Доналд Трамп  на средбата со својот руски колега во  финската метропола пристигна во својот Кадилак познат како „ѕвер“.

Фото- видео: Провокативни фотки на „жешката“ водителка на временска прогноза

Водителката на временска прогноза од Аргентина Сол Перез објави провокативни и „Жешки“ фотки на Инстаграм, на воодушевување на нејзините фанови.

Атрактивната Сол веќе долго време се фали со титулата најсексапилна водителка на светот.

Оваа титула Сол редовно ја оправдува на социјалните мрежи.

Сексапилната водителка е во состојба и од подготовката на појадокот  да направи еден секси спектакл, што да се каже пак за туширањето.

 

Verano Carlos Paz @lasobrideperez 🔥😍👑 #solnodamas

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

притисни ентер