Видео: Млад Русин тврди дека во „минатиот живот“ живеел на Марс?!

Момчето кое и стана познато на јавноста уште како бебе, кога со само неколку месеци можеше течно да зборува и пишува сега има 21 година и тврди дека е Марсовец кој повторно се родил на Земјата и дека вонземјаните се бесмртни, високи 215 сантиметри и дишат јаглен диоксид.
Младиот Боришка Кипријанов тврди дека во претходниот живот живеел на Марс се додека не започнала војната која го уништила живото на планетата.
Родителите на Боришка истакнуваат дека нивниот син зборува за   вознемјани и нивните цивилизации уште од мали нозе, кога бил дете иако никој не му зборувал за такви теми. 

Боришка  вели дека ја посетил Земјата кога работел како пилот на Марс и дека имал блиски врски со Египќаните. Дури тој предвидел и дека живото на Земјата многу ќе се измени кога ќе се „отклучи“ Големата пирамида користејќи го механизмот кој се наоѓал зад неговото уво.

21 годишниот Боришка во моментов живее во Вогоград, а неговата појави  предизвикува големо внимание кај теоретичарите на завери кој не ја отфрлаат неговата сторија.  Дури велат дека го испитувале Боришка за живото на Марс и дека тој им кажал дека Марсовците живеат до 35 години и дека потоа се бесмртни. Сепак , според него една голема катастрофа го уништила живото на Марс, нуклеарна војна.

-Немам страв од смртта , поради тоа што живееме вечно. Се случи една голема катасрофа додека живее на Марс. Луѓето како мене и понатаму живеат на Марс. Меѓу нив изби нуклеарна војна , се изгоре. Само неколкумина преживеаја. Сега изградија нови домови и направиле ново оружје, изјави Боришка.
Контроверзниот Русин, тврди дека марсовците се високи 215 сантиметри и дека може да дишат јаглерод диоксид, но и дека тие сеуште живеат на планетата но под земја.  Воедно тврди дека нивната цивилизација е многу напредна и дека може да патуваат  до други галаксии.

Мајката на Боришка  вели дека нејзиниот син уште кога имал само неколку месеци можел да чита и пишува и дека на една година читал весници, а на две години цртал и пишувал. 

Фото: Викторија јавно се шегува со Дејвид:„Тато се бламира и лула “

Џет сет семејството Бекам ужива на одморот на Свети Стефан во Црна Гора.

Мама Викторија јавно се шегува со тато Дејвид кој вистински ужива во летните лудории со своите деца.

Модната икона го снима својот сопруг и го објавува на социјалните мрежи.

-Тато се бламира и лула , напиша Викторија Бекам под видеото на кое може да се види како Дејвид се лула на лебед на дување  покрај ѕидините на луксузниот Свети Стефан.

„Не е ни чудо што и децата побегнаа од него“ коментира мама Викторија Бекам.

Славниот фудбалер според фотографиите на социјалните мрежи  дефинитивно е воодушевен од црногорскиот полуостров и ужива со децата да го истражува.

Дејвид е „фатен“ од папараците и како вози скутер.

Фото: Руски „кортеж“ и американскиот „ѕвер“

Највлијателните светски политичари, претседателите на САД и Русија на самитот во Хелсинки ги покажаа своите луксузни црни лимузини.

Рускиот претседател Владимир Путин по прв пат надвор од Русија гја искористи својата нова лимузина „кортеж“.

Претседателот на САД пак Доналд Трамп  на средбата со својот руски колега во  финската метропола пристигна во својот Кадилак познат како „ѕвер“.

Фото- видео: Провокативни фотки на „жешката“ водителка на временска прогноза

Водителката на временска прогноза од Аргентина Сол Перез објави провокативни и „Жешки“ фотки на Инстаграм, на воодушевување на нејзините фанови.

Атрактивната Сол веќе долго време се фали со титулата најсексапилна водителка на светот.

Оваа титула Сол редовно ја оправдува на социјалните мрежи.

Сексапилната водителка е во состојба и од подготовката на појадокот  да направи еден секси спектакл, што да се каже пак за туширањето.

 

Verano Carlos Paz @lasobrideperez 🔥😍👑 #solnodamas

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

притисни ентер