“Престојот во мојата родна земја Украина беше понижувачки“

Холивудската актерка Мила Кунис во интервју за магазинот „Едит“ раскажа како останала незадоволна од патувањето во украинскиот град Черновци, во кои го поминала детството.
Според зборовите на актерката, идејата да отпатуваат во Украина била на нејзиниот маж, Ештон Качер за време на снимањето во Унгарија ова лето, па парот се одлучил да ја посети Украина.

Кунис за време на патувањето ги повикала и родителите,  со кои се преселила во САД во 1991 година, пренесува „Спутник“.

Актерката се обидела да го “почувствува“ местото каде што се родила, но не успеала.

„Кога слетавме, Ештон ме праша:’Што чувствуваш?’, а јас одговорив: ’Ништо, празнина’“, признала Кунис.

Ѕвездата на Холивуд изјави дека сакала да престојува во куќата во која некогаш живеело нејзиното семејство, но новите сопственици одбиле да ги пуштат.

„Новата сопственичка едноставно не одби. И беше сеедно. Јас и реков:’Тука сум живеела со родителите, кога бев мала’. Меѓутоа,, таа не ни ја отвори вратата. Сето тоа беше многу понижувачки“, изјавила славната актерка.

Фото: Викторија јавно се шегува со Дејвид:„Тато се бламира и лула “

Џет сет семејството Бекам ужива на одморот на Свети Стефан во Црна Гора.

Мама Викторија јавно се шегува со тато Дејвид кој вистински ужива во летните лудории со своите деца.

Модната икона го снима својот сопруг и го објавува на социјалните мрежи.

-Тато се бламира и лула , напиша Викторија Бекам под видеото на кое може да се види како Дејвид се лула на лебед на дување  покрај ѕидините на луксузниот Свети Стефан.

„Не е ни чудо што и децата побегнаа од него“ коментира мама Викторија Бекам.

Славниот фудбалер според фотографиите на социјалните мрежи  дефинитивно е воодушевен од црногорскиот полуостров и ужива со децата да го истражува.

Дејвид е „фатен“ од папараците и како вози скутер.

Фото: Руски „кортеж“ и американскиот „ѕвер“

Највлијателните светски политичари, претседателите на САД и Русија на самитот во Хелсинки ги покажаа своите луксузни црни лимузини.

Рускиот претседател Владимир Путин по прв пат надвор од Русија гја искористи својата нова лимузина „кортеж“.

Претседателот на САД пак Доналд Трамп  на средбата со својот руски колега во  финската метропола пристигна во својот Кадилак познат како „ѕвер“.

Фото- видео: Провокативни фотки на „жешката“ водителка на временска прогноза

Водителката на временска прогноза од Аргентина Сол Перез објави провокативни и „Жешки“ фотки на Инстаграм, на воодушевување на нејзините фанови.

Атрактивната Сол веќе долго време се фали со титулата најсексапилна водителка на светот.

Оваа титула Сол редовно ја оправдува на социјалните мрежи.

Сексапилната водителка е во состојба и од подготовката на појадокот  да направи еден секси спектакл, што да се каже пак за туширањето.

 

Verano Carlos Paz @lasobrideperez 🔥😍👑 #solnodamas

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

притисни ентер