Со закана со пиштол разбојникот од вработената во аптеката одзел околу 8.000 денари. Полицијата работи на пронаоѓање на сторителот. 

Датум на објава: понеделник, 09 февруари 2015 во 13:25
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар