Секси Австралијките кои се познати по своите провокативни изданија, позираа за брендот „Bras N Things”, а и покрај студеното време, убавиците храбро издржаа и ја обработија задачата со насмевка на лицето.

Иако поради фотоснимањето мораа рано да станат, девојките сјајно се забавуваа додека ја снимаа оваа разиграна фотосесија на плажата Бонди во Австралија.

Датум на објава: среда, 14 март 2018 во 15:53
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар