24 годишниот Крег ги имитирал гласовите на омилените ликови од анимираните филмови додека го пеел хитот на Адел.
Неговиот настап со брзина на светлината стана вирален, а ние денес го одбравме токму ова талентирано момче и неговиот несекојдневен талент да ви го разубават денот. 

Датум на објава: среда, 14 март 2018 во 14:59
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар