Тој на фотографијата напиша објава ,, Ражнатовиќка, среќен роденден “ . Денеска Богдана го прослави 22 роденден , а по се изгледа и веридбата . На фотографијата Вељко објави и веренички прстен .

Неодамна синот на Цеца објави дека Богдана е најдобра од сите , па затоа не е чудо Цеца наскоро да стане свекрва.


 

Ražnatovićka, srećan rodjendan 💍❤️

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) on

Датум на објава: вторник, 13 март 2018 во 17:00
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 18:37

коментари

остави коментар