Според пишувањето на американските медиуми, Селена Гомез и Џастин Бибер во моментов се на пауза.

Додека на многумина не им е јасно што се случило, со оглед на тоа дека до неодамна се појавуваа нивни заеднички фотографии, прво се сомневаа дека главниот виновник е мајката на пејачката, Менди Тифи, која не ја поддржува оваа врска.

Сепак, магазинот „Пипл“ известува дека нивното последно раскинување не е поврзано со Менди.„На нивната пауза не влијаеше мајката на Селена. Тие имаат свои проблеми и затоа прекинуваа и се помируваа“ – изјави извор близок до американските ѕвезди.
Тој додаде дека Селена “никогаш не би базирала врска на основа на мислењето на својата мајка“.

„Тие имаат несогласувања, но не би се изненадил доколку се помират веќе за недела дена“  - заклучи истиот извор.

Датум на објава: вторник, 13 март 2018 во 13:04
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар