Таа фотографијата на која е облечена во бел тесен фустан, ја објави на Инстаграм, а потоа следуваа само пофалби.

Една од најубавите пејачки на музичката сцена, Џенифер Лопез обожава со своите следбеници да споделува интимни фотографии од својот живот.

Овој пат објави две фотографии во белиот фустан, кој ги истакна атрибутите по кои Лопез и така е позната.


 

🍸

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on


Џенифер самоуверено позираше пред камерите, заземајќи пози кои ги нагласуваат нејзините облини и сексапил.


 

Good night/Good Morning 🌓

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on


Затегнатите нозе со дефинирани мускули, тесниот струк и затегнатиот задник се доказ дека Џен напорно работи на своето тело.

Толку напорно што ретко кој може да помисли дека има 48 години.

Датум на објава: среда, 07 март 2018 во 15:10
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар