Ана која има три деца на сцената се појавила со секси кожна комбинација и сите во студиото останале без текст кога виделе дека не носи долна облека.-Фантастичен стајлинг, многу си згодна, изгледаш како девојче, еден аплауз за вакво тело. Мене пеењето не ми беше добро, но знам од претходната сезона колку ти можеш, ти си некој кој е многу добар материјал и некој кој може да сними албум или песна и да биде добар пејач во клубови. Тебе секогаш ти недостасува еден чекор до успехот, мислам дека единствениот проблем е во тебе3 кажала Јелена Карлеуша, а сексапилната Ана сепак поминала во следен круг.

Погледнете го овој настап на 0:41:30 минути од видеото. 

Датум на објава: вторник, 06 март 2018 во 15:58
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар