Во духот на овој празник, пилотот на компанијата „Вирџинија атлантик“ “нацртал“ едно големо срце на небото.

Станува збор за летото на ербасот А330, кој полетал од Лондон.

Авионот прелетал над јужниот дел на Велика Британија во правец на запад, направил срце и се вратил на местото на поаѓање.

Датум на објава: среда, 14 февруари 2018 во 16:00
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар